O nás

NÁŠ PRÍBEH

Od počiatku a zrodu značky Cukrari.sk v roku 2013 nám bolo jasné, že chceme ponúknuť kvalitný výrobok za primeranú cenu a zároveň byť spoľahlivým a flexibilným partnerom. Chceli sme vniesť nový vietor na sladký trh. Vybrali sme nevšedné chute a receptúry, s dôrazom na výber kvalitných a overených surovín.
 

Dnes nás teší, že patríme medzi lídrov ako moderná cukrárenská výroba, predajca a distribútor čerstvých, ručne vyrábaných dezertov, zákuskov a toriet.  O Váš servis sa dnes stará viac ako 30 členný tím, ročne spracujeme viac ako 10 000 objednávok a naše produkty distribuujeme naprieč celým Slovenskom.

Z lásky k remeslu aj vďaka Vám. 

NÁŠ TÍM

 
 
NORO
 

NORBERT SZARKA
CEO | Generálny riaditeľ

Zodpovedný za chod spoločnosti, postavenie značky na trhu a obchod. Pripravuje obchodné plány a aktivity, priamo sa účastní na dosahovaní cieľov. Má rád dáta, v ktorých hľadá súvislosti a potenciál. 
 
ZUZKA
 

ZUZANA ANTALÍKOVÁ
Production Manager | Vedúca výroby

Je zakladeteľkou jednej z prvých Raw výrob na Slovensku Frangipani.sk. Zodpovedá za chod a kvalitu na výrobe. Zabezpečuje výber členov tímu a interné školenia zamestnancov. Je zodpovedná a rada sa vzdeláva.
 
Cukrari_web_medajloniky_Tomo_1

TOMÁŠ TATARKA
CFO | Finančný riaditeľ

Zastáva funkciu finančného riaditeľa. Je zodpovedný za pozitívny cash-flow, plánovanie investicií, škrtenie nákladov a tvorbu rezervy. Neustále prepočítava, vyhodnocuje a optimalizuje. 
 

 

 

MATRI
 

MATEJ MAREK
Logisctics manager | Manažér logistiky a nákupu

Do tímu sa začlenil ako vedúci logistiky. Dnes pod jeho agendu spadá skladové hospodárstvo a nákup. Jeho kontrolou prejde všetok tovar, ktorý používame. Vo voľnom čase sa venuje výchove plaveckých talentov.
 
EVE
 

EVE BÖHM
B2B manager  

Vždy veselá, s dobrou náladou a čarovným úsmevom na tvári! Zodpovedá za manažment veľkoobchodných odberateľov a objednávok. Stará sa o fakturáciu a chod kancelárie. Je organizovaná a má rada vo veciach poriadok. 
 
Cukrari_web_medajloniky_Nicol
 

NICOL WEISOVÁ
B2C manager  

Vždy usmiata a pripravená poradiť! Zodpovedá za naše odberné miesto na terase a maloobchodnú komunikáciu. Najviac ju teší keď naš koláčik, alebo kávička vám dokáže vyčariť úsmev na tvári.