O nás

NÁŠ PRÍBEH

Od počiatku a zrodu značky Cukrari.sk v roku 2013 nám bolo jasné, že chceme ponúknuť kvalitný výrobok za primeranú cenu a zároveň byť spoľahlivým a flexibilným partnerom. Chceli sme vniesť nový vietor na sladký trh. Vybrali sme nevšedné chute a receptúry, s dôrazom na výber kvalitných a overených surovín.
 

Dnes nás teší, že patríme medzi lídrov ako moderná cukrárenská výroba, predajca a distribútor čerstvých, ručne vyrábaných dezertov, zákuskov a toriet.  O Váš servis sa dnes stará viac ako 30 členný tím, ročne spracujeme viac ako 10 000 objednávok a naše produkty distribuujeme naprieč celým Slovenskom.

Z lásky k remeslu aj vďaka Vám. 

NÁŠ TÍM

 
 
NORO
 

NORBERT SZARKA
CEO | Generálny riaditeľ

Zodpovedný za chod spoločnosti, postavenie značky na trhu a obchod. Pripravuje obchodné plány a aktivity, priamo sa účastní na dosahovaní cieľov. Má rád dáta, v ktorých hľadá súvislosti a potenciál. 
 
ZUZKA
 

ZUZANA ANTALÍKOVÁ
Production Manager | Vedúca výroby

Je zakladeteľkou jednej z prvých Raw výrob na Slovensku Frangipani.sk. Zodpovedá za chod a kvalitu na výrobe. Zabezpečuje výber členov tímu a interné školenia zamestnancov. Je zodpovedná a rada sa vzdeláva.
 
Cukrari_web_medajloniky_Tomo_1

TOMÁŠ TATARKA
CFO | Finančný riaditeľ

Zastáva funkciu finančného riaditeľa. Je zodpovedný za pozitívny cash-flow, plánovanie investicií, škrtenie nákladov a tvorbu rezervy. Neustále prepočítava, vyhodnocuje a optimalizuje. 
 

 

 

MATRI
 

MATEJ MAREK
Logisctics manager | Manažér logistiky a nákupu

Do tímu sa začlenil ako vedúci logistiky. Dnes pod jeho agendu spadá skladové hospodárstvo a nákup. Jeho kontrolou prejde všetok tovar, ktorý používame. Vo voľnom čase sa venuje výchove plaveckých talentov.
 
EVE
 

EVE BÖHM
B2B manager  

Vždy veselá, s dobrou náladou a čarovným úsmevom na tvári! Zodpovedá za manažment veľkoobchodných odberateľov a objednávok. Stará sa o fakturáciu a chod kancelárie. Je organizovaná a má rada vo veciach poriadok. 
 
Cukrari_web_medajloniky_Nicol
 

NICOL WEISOVÁ
B2C manager  

Vždy usmiata a pripravená poradiť! Zodpovedá za naše odberné miesto na terase a maloobchodnú komunikáciu. Najviac ju teší keď naš koláčik, alebo kávička vám dokáže vyčariť úsmev na tvári. 
 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie