Zákaznícka podpora:cukrari@cukrari.sk

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1647 hodnotení
5
1627x
4
11x
3
5x
2
0x
1
4x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

Z Avatar autora Zuzana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 19.4.2021
Vsetko vynikajuce! Torta Foret Noire je mimoriadne chutna a lahka, a obzvlast ocenujem profesionalny a proklientsky pristup v procese nakupu.
T Avatar autora Terézia Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18.4.2021
Skvelá, chutná a svieža torta :) pri najbližšej príležitosti objednávame znova!
M Avatar autora Marcela Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 15.4.2021
Komunikacia vyborna, chut vyborna, ocenujem dovoz na urcenu adresu.
M Avatar autora Mimka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 4.4.2021
Úžasné! Kúpili sme si ich znova a nebolo to posledný krát ????.
M Avatar autora Marianna Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.4.2021
Veľká spokojnosť! Z tejto stránky som objednávala prvýkrát, no s učitosťou môžem povedať, že nie naposledny :) Torta bola objednávaná ako narodeninový darček - od objednávky po dovoz torty prebehlo všetko v poriadku a tortička bola chuťovo naozaj výborná, všetci sme si na oslave pochnutali. Ďakujeme! :)
VS Avatar autora Vlastimil Sedláček Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.4.2021
Osobně jsem dort neokusil, avšak oslavenec byl velmi spokojený. :)
MR Avatar autora monika remsikova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.4.2021
velmi, torta chutná, čerstvá, kuriér super
R Avatar autora Radana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.4.2021
Ďakujem za milé, sladké prekvapenie. Bohužiaľ, chuť hodnotiť nemôžem, išlo o chutný, narodeninový darček, ale obdarovaná bola happy a koláčiky potešili jej chuťové poháriky.
AS Avatar autora Andrea Strbova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.4.2021
Velke mňamky majú cukrári. Šťavnaté nadychané s výbornou chuťou sú všetky koláče, torty. Ďakujem
Š Avatar autora Štefan Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.3.2021
Spokojenost :)
M Avatar autora Miroslav Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.3.2021
Super Velmi dobre koláče
J Avatar autora Jana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 28.3.2021
Torta krasne vyzera a vyborne chuti. Odporucam. Ocenujem dovoz na adresu,
M Avatar autora Mária Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 26.3.2021
Torta bola vynikajúca a určite ešte objednáme.
M Avatar autora Marek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 26.3.2021
cheesecake bol výborný, veľmi chutný, dovoz podľa plánu, všetko super.. určite odporúčam a ja už vyberám, čo si objednám nabudúce :)
K Avatar autora Katarina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.3.2021
Vynikajúca torta, lahodný krém, nebíčko v papulke????
M Avatar autora Mária Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 24.3.2021
Každý aspekt dokonalý. Torta senzačná, chute vyvážené, vzhľad skvelý, komunikácia s cukrari.sk taktiež výborná.
I Avatar autora Iveta Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 23.3.2021
Super, super, super.
IT Avatar autora Ingrid Tomaškovičová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.3.2021
Veľmi som bola spokojná, výborná chuť, vzhľad, balenie!!! Určite budem objednávať aj v budúcnosti a odporúčam túto firmu každému, kto má rád dobrý a kvalitný zákusok
MH Avatar autora Michaela Hrubjaková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 21.3.2021
Cukrárov poznáme už dlhšie, cca pred dvomi rokmi ma manžel potešil cheesecakeom z tejto cukrárne, musím povedať že to bola láska na prvý pohľad. Radi si objednávame rôzne vaše koláčiky keď máme sviatok, alebo sa stavíme v predajni keď máme cestu do Petržalky a kúpime si koláčik len tak ku káve. Takže za nás jednoznačne top, určite odporúčame a ostávame cukrárom verní. ????
L Avatar autora lucia Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 21.3.2021
Dcerka ma intoleranciu na kravske mlieko,takže u nas prichádzajú do úvahy len veganske zákusky a torticky... tieto sú naozaj veľmi dobre... objednavala sme zatial len dvakrát,ale myslím,že s čistým svedomim mozem pochváliť cukrarov a ich kolaciky ako celok :)

Ovládacie prvky výpisu

1647 položiek celkom