FAQ

V akom predstihu treba zrealizovať objednávku na eshope?

Objednávku je idealne zadať aspoň 3 pracovné dni pred želaným dátumom doručenia alebo vyzdvihnutia. Zber objednavok na nasledujúci deň sa uzatvára denne o 9:00 ráno. V prípade prekročenia maximálnej výrobnej kapacity môže byť dostupnosť našich výrobkov obmedzená a termíny dodania prispôsobené možnostiam na výrobe.

TIP: v detaile každého produktu zobrazujeme dostupnosť pre jednotlivé spôsoby a miesta doručenia v realnom case.

Viem si vybrať ľubovoľný dátum doručenia alebo vyzdvihnutia mojej objednávky?

Dátum vyzdvihnutia alebo doručenia sa vyberá v košíku, v 3. kroku. Sám systém ponúka dostupné termíny pre zvolené spôsoby doručenia a jednotlivé lokality.

Robíte aj rozvoz a doručenie na adresu?

Áno, objednávky doručujeme v chladiarenskom reťazci, vlastnou flotilou certifikovaných chladiarenskych a mraziarenskych vozidiel počas pracovných dní v rámci Bratislavy (za poplatok).

Objednávku vieme doručiť aj do blízkeho okolia Bratislavy (za dohodnuty poplatok), o tejto možnosti sa dopredu informujte prostredníctvom emailu cukrari@cukrari.sk. Viac o možnostiach dopravy nájdete na www.cukrari.sk/doprava-a-platba/doprava-a-platba/

Doručujete objednávky aj cez víkendy?

Nie, služba doručenie na adresu je dostupná len počas pracovných dní v zmysle dostupných termínov na stránke. Objednávky na víkend si môžete vyzdvihnúť prostredníctvom osobného odberu v sieti našich odbernych miest. V prípade individuálnej cenovej ponuky na víkendové doručenie (napr. svadba) nas neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu cukrari@cukrari.sk.

Viac o možnostiach dopravy nájdete na www.cukrari.sk/doprava-a-platba/doprava-a-platba/

Kedy môžem očakávať doručenie torty? Potrebujem ju už ráno/doobeda

ponúkame dve varianty doručenia:
1. s garanciou času doručenia do 10:00 za poplatok 9,99€
2. bez garancie času doručenia, štandardne doručujeme v časovom okne od 10:00 do 16:00 za poplatok 4,99€.
Viac o možnostiach dopravy nájdete na www.cukrari.sk/doprava-a-platba/doprava-a-platba/

Potrebujem aby bola torta nakrájaná, dá sa to?

Pri každom produkte, ktorý je možné krájať, je táto možnosť dostupná (za poplatok)

Akým spôsobom môžem zaplatiť za objednávku na eshope?

Pri objednávke cez eshop je možná iba online platba- platba kartou alebo prevodom prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány. Ak si objednáte osobne, telefonicky alebo emailom, možná je iba platba v hotovosti pri vyzdvihnutí/doručení objednávky

Máte na odbernom mieste na Topoľčianskej 8 k dispozícii aj celé, nekrájané torty?

Celé torty je potrebné dopredu objednať. Na odbernom mieste máme k dispozícii iba nakrájané rezy. V prípade, že máme tortu navyše, alebo niekto na poslednú chvíľu zrušil objednávku, informujeme o tom na našich sociálnych sieťach

Môžem si na eshope vyskladať vlastný mix?

Cez eshop sa žiaľ dajú objednať iba dopredu nakombinované mixy z kategórie “Mix torty” (-ich zloženie je pevne dané). Z vybraných druhov moderných toriet a cheesecakes sa dajú objednať a teda kombinovať polovice (6ks). Vlastný mix si môžete prísť kedykoľvek nakombinovať k nám na Topoľčiansku 8, podľa aktuálnej ponuky.

Viete pripraviť aj iné torty ako máme na eshope? Napríklad s fondánom?

Vzhľadom na to, že sa v našej výrobe snažíme používať čo najzdravšie a najčerstvejšie suroviny, s fondánom, marcipánom, ani podobnými surovinami nepracujeme. V prípade záujmu vieme pripraviť aj iné torty ako na eshope (iný rozmer, iná plnka), no vždy vychádzame z našej aktuálnej ponuky. Torty zdobíme najčastejšie čerstvým ovocím, prípadne vám radi vyrobíme jedlú oblátku s ľubovoľným motívom

Kde zistím akú máte aktuálne ponuku vo vitrínke na Topoľčianskej 8? Mávate v ponuke aj Minis zákusky?

Minis zákusky na odbernom mieste v ponuke nemávame, je teda nutné si ich objednať dopredu. Naša ponuka sa niekoľkokrát denne mení, a preto vám ohľadom aktuálne dostupných koláčikov a prípadnej rezervácie radi pomôžeme na čísle 02/202 88 202.

Zabezpečujete zákusky a torty aj na svadby? Aký je postup?

Áno, venujeme sa aj svadobným tortám a zákuskom. Svadobné objednávky je potrebné hlásiť minimálne 3 týždne dopredu. Dopyt treba poslať na email cukrari@cukrari.sk, a zahrnúť všetky dôležité informácie: kde a kedy sa svadba koná, pre koľko ľudí má byť svadobná torta a ako má vyzerať (fotky ako inšpirácia sú vítané), aké počty zákuskov z našej eshop ponuky si k nej prosíte,...

Mám gastro prevádzku a rád by som zaradil vaše výrobky do ponuky, ako mám postupovať?

Prvým krokom je zaslanie dopytu na email cukrari@cukrari.sk. Dôležité je spomenúť názov prevádzky, kde sa prevádzka nachádza a samozrejme kontakt na vás. Ohľadom dopytu vás budeme v dohľadnej dobe kontaktovať.

Mám striktnú bezlepkovú diétu a alergické reakcie na lepok, môžem jesť vaše torty?

Portfólio je otestované na prítomnost lepku- pokiaľ si zákazník vyberá z kategórie Bezlepkové torty resp. s tagom bez lepku, nemusí mať obavu.

Mam striktnú bezlaktózovú diétu a alergické reakcie na laktózu, môžem jesť vaše torty?

Portfólio je otestované na prítomnosť laktózy- pokiaľ si zákazník vyberá z kategórie Raw & Vegan resp. s tagom bez laktózy, nemusí mať obavu.

Urobil/a som si objednávku online, no nepodarilo sa mi zaplatiť- čo mám robiť?

Ak ste na email obdržali potvrdenie prijatej objednávky, vašu objednávku sme v poriadku prijali a nemusíte si teda robiť novú. Ohľadne dodatočnej platby vás budeme sami kontaktovať na tel. čísle zadanom v objednávke (v prípade víkendu vás budeme kontaktovať najbližší pracovný deň).