Cukrári v Trnave

Od 17.10.2020 sme k vám opäť o kúsok bližšie.
 
Otvorili sme prevádzku v malom Ríme (v Trnave). Koncept malej cukrárne a kaviarne inšpirovaný lokalitou, bývalou botanickou záhradou sa nachádza mimo rušného centra, v západnej časti Trnavy na ulici Botanická 58.
 
Kaviareň chce rozhodne zaujať!  Nielen svojim nevšedným interiérom, vždy pozitívne naladeným a školeným personálom, ale aj pestrou ponukou. 
Cukráreň Nová Botanika ponúka široké portfólio zákuskov a dezertov (cheesecakes, moderné torty, klasika, bezlepkové, raw & vegan) z ponuky cukrari.sk a skvelú prémiovú kávičku od pražiarov z TripleFive Coffee Roasters.
 
Okrem "klasiky" si na svoje prídu aj milovníci horúcej čokolády, sypaných čajov či lokálneho vínka a alternatívnych metód prípravy kávy. Pre pravých kávopičov je pripravená stála ponuka balených výberových káv a doplnkov (filtre, mlynčeky a iné).
 
A to najlepšie nakoniec. Cukráreň Nová Botanika funguje aj ako naše odberné miesto. Znamená to, že vašu online objednávku vám už vieme doručit aj do Trnavy, a to je super. 
 
 
Nová Botanika_TT_kavovarBotanika_29Botanika_24
 
 
 
 
1200x456

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie