Máme pre vás tipy na darček ku MDŽ!

Je samozrejmé, že vďaka ženám je svet krajší, jemnejší a nepochybne aj sladší. Práve preto, je sviatok MDŽ ideálna príležitosť, aby ste všetkým ženám, na ktorých vám záleží vyjadrili, čo pre vás znamenajú.

Lámete si hlavu, ako aj v dnešnej dobe zákazov a obmedzených mžností pohybu potešiť dámy vášmu srdcu blízke? Máme pre vás skvelé tipy, ktoré zaručene zafungujú. 

Stačí spraviť pár klikov na Cukrari.sk a už na druhý deň môžete mať prekvapenie pekne zabalené a doručené aj s osobným prianím. Veď sladké je jeden z najobľúbenejších darčekov a to v každom veku.

Torta na objednávku pre vašu polovičku 

Je po vašom boku deň čo deň, v dobrom aj v zlom? Zaslúži si vedieť, čo pre vás znamená. Čo lepšie vyjadrí vašu vďaku, než torta plná lásky? Love Cake v tvare srdca bude dokonalým vyznaním pre vašu partnerku. Ak chcete byť osobnejší, pripojte k torte aj pohľadnicu s originálnym venovaním.

mdz darcek torta

 

darcek mama

Tento zákusok najviac poteší mamu  

Mama. Osoba, ktorej vďačíme úplne za všetko. Buďte vďační za to, že ju máte a môžete sa s ňou kedykoľvek porozprávať. Oslaďte jej sviatok MDŽ lahodnou kombináciou malín a čokolády v torte Foret Noire. A keďže je mama výnimočná osoba, aj torta, ktorú jej vyberiete, môže vyzerať výnimočne – s exkluzívnym zdobením z ovocia, makaróniek a kvetov ju určite príjemne ohromíte.

 

Sladké potešenie pre sestru 

Rozmýšľate čo darovať sestre, preferuje zdravé sladkosti? Žije zdravo, športuje a preto sa vyhýba tradičným sladkostiam? Alebo má intoleranciu na lepok, či mlieko? Vyberte jej chutný Mini raw a vegan mix koláčikov. Poďakujte svojej sestre za všetko, čo vás naučila a ukážte jej, že aj keď ste už veľkí, máte sa stále rovnako sladko radi.

zakusky na objednavku

 

objednanie torty

Ktorý koláčik vybrať pre babku?

V neposlednom rade si treba spomenúť na starkú. V tejto dobe pandémie  sa cítia mierne opustené. Dajte vašej babičke vedieť, že na ňu myslíte a pošlite jej sladkosť z mladosti – Schwarzvaldskú tortu plnú višní a šľahačky. Príjemné spomienky sa jej určite vynoria aj pri delikátnej torte Cuba Cake,  s parížskou šľahačkou, banánom a jahodovým džemom.

 

To najsladšie pre najlepšiu kamarátku 

S kým môžeme hovoriť úplne o všetkom a vždy nás podržia? Predsa s naj kámoškou. Aký by bol náš svet bez nich? Potešte svoju najlepšiu kamošku kombináciou viacerých zákuskov v jednej torte.  Mix Cake Eva Vám uľahčí rozhodovanie, obsahuje totiž výber toho najlepšieho – legendárny Oreo cheesecake, klasickú Sacher tortu s marhuľovým džemom a ovocný Malinový cheesecake. Možno sa s vami kamarátka nakoniec aj podelí a zamaškrtíte si spolu.  

online objednavka torty

 

Pri všetkých objednávkach z Cukrari.sk platí doručenie zadarmo, taktiež je možný osobný odber v Senci a Trnave. Už čoskoro pribudne odberné miesto aj v Šamoríne. Navyše, všetky objednávky môžete zaplatiť pohodlne on-line. 

Akou sladkosťou potešíte počas tohtoročného MDŽ dámy vášho srdca? 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie