Cukrári v Šamoríne

Od 1.05.2021 sme k vám opäť o kúsok bližšie.
 
 
Milý Šamorínčania aj nešamorínčania ????
Pozývame vás do našej novootvorenej cukrárne - CukrariToGo v Šamoríne v OD Kaufland, kde Vám denne od pondelka do nedele radi osladíme deň našimi tortičkami. Koncept malej cukrárne a kaviarne Cukrari ToGo je moderná cukráreň s vlastnou výrobou, výberovou kávou a remeselnou zmrzlinou.

 
 
cukrari_togo_25 (1)
 
 
 
Vždy pozitívne naladený, školený personál a pestrá ponuka sa na vás tešia každý deň 8:00- 20:00. Sme pripravení vyčarovať úsmev a potešiť všetky mlsné jazýčky, aj bezlepku, aj bez laktózy aj tie vegánske. 
 
Cukrari ToGo ponúkajú široké portfólio zákuskov a dezertov (cheesecakes, moderné torty, klasika, bezlepkové, raw & vegan) z ponuky cukrari.sk a skvelú prémiovú kávičku od pražiarov z TripleFive Coffee Roasters či našu vlastnú značku kávy Kofisfera.
 
Okrem našej "klasiky" si na svoje prídu aj milovníci kávy a horúcej čokolády. Pre pravých kávopičov je pripravená stála ponuka balených výberových káv 100% Arabica, ale aj doplnkov ako filtre, mlynčeky a mnoho iného. Do ponuky sme zaradili aj predaj lekárskeho medu Manuka z Nového Zélandu, ktorého blahodárne účinky objavuje čoraz viac ľudí.

 

 
 
cukrari_togo_38 (2)
 
 
A to najlepšie nakoniec. Cukráreň Cukrari ToGo funguje aj ako naše odberné miesto. Znamená to, že vašu online objednávku vám už vieme doručit aj do Šamorína, a to je super. 
 
 
Adresa:
Cukrari ToGo
Kasárenská 18 (OD Kaufland)
93101 Šamorín 

 

 
 
cukrari_togo_12 (1)
 
cukrari_togo_54 cukrari_togo_6
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie